Hp Laptop Batarya

HP Batarya değişimi ve tamiri

Posted by admin | Genel | Pazartesi 02 Aralık 2012 09:01

HP Batarya değişimi ve tamiri

  1. Yeni ve eski tüm Hp modellerin orjinal bataryaları Ankara Hp servisimizde bulunmaktadır.
  2. Bilişim teknolojilerinin çok hızlı bir şekilde gelişmesiyle bilgisayarların teknik özelliklerindeki gelişim, aynı zamanda bilgisayar boyutlarının küçülmesine de imkan sağlamıştır. Bunun bir sonucu olarak günümüz hayatının vazgeçilmezi olan laptoplar, günlük hayatın her yerinde insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Tanışabilir olduğu için iş hayatı için de muazzam öneme sahip olan laptoplar, elektrik ihtiyaçlarınıysa sahip oldukları batarya yani pil ile karşılamaktadır.

                Hp Laptop adaptörünün kaynaklatan aldığı elektriği sisteme vermesiyle bilgisayar çalışırken bir yandan da sarj olan laptop bataryası, adaptör fişten çekildiğinde de laptopun çalışabilmesi için gerekli olan elektrik enerjisini sağlar. Laptopların elektrik kablolarından bağımsız olarak dış mekanlarda kullanılmasını sağlayan ve laptop için bir güç kaynağı olan bataryalar, kullanıma bağlı olarak belirli bir süre sonra verimliliğini kaybeder. Laptopun sürekli fişe takılı olarak kullanılmasından çeşitli kullanıcı hatalarına ve dış etkenlere bağlı olarak değişen batarya ömrü, biranda arıza yaparak laptopunuzun çalışmamasına neden olabilir. Firmamız günümüz piyasasında birçok farklı markanın laptop modellerinin tamamı konusunda uzman olan teknik servisiyle, her marka ve modelin batarya sorunlarını en kısa süre içerisinde ve uygun fiyatlarla çözmektedir. Ankara HP laptop batarya sorunlarında da yanınızda olan teknik servisimiz, çözüm odaklı çalışarak çok kısa bir süre içerisinde arızanın nedenini bulur ve bütçe dostu esnek çözümlerle laptopunuzu ilk günkü performansıyla kullanmanızı sağlar. Batarya değişimi ya da farklı arızalarda güvenerek laptopunuzu teslim edebileceğiniz firmamız, gün içerisinde sorun giderilmiş olarak laptopunuzu iade etmek için çalışmaktadır.

    Bilişim teknolojilerinin çok hızlı bir şekilde gelişmesiyle bilgisayarların teknik özelliklerindeki gelişim, aynı zamanda bilgisayar boyutlarının küçülmesine de imkan sağlamıştır. Bunun bir sonucu olarak günümüz hayatının vazgeçilmezi olan laptoplar, günlük hayatın her yerinde insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Tanışabilir olduğu için iş hayatı için de muazzam öneme sahip olan laptoplar, elektrik ihtiyaçlarınıysa sahip oldukları batarya yani pil ile karşılamaktadır.

                Laptop adaptörünün kaynaklatan aldığı elektriği sisteme vermesiyle bilgisayar çalışırken bir yandan da sarj olan laptop bataryası, adaptör fişten çekildiğinde de laptopun çalışabilmesi için gerekli olan elektrik enerjisini sağlar. Laptopların elektrik kablolarından bağımsız olarak dış mekanlarda kullanılmasını sağlayan ve laptop için bir güç kaynağı olan bataryalar, kullanıma bağlı olarak belirli bir süre sonra verimliliğini kaybeder. Laptopun sürekli fişe takılı olarak kullanılmasından çeşitli kullanıcı hatalarına ve dış etkenlere bağlı olarak değişen batarya ömrü, biranda arıza yaparak laptopunuzun çalışmamasına neden olabilir.

    Firmamız günümüz piyasasında birçok farklı markanın laptop modellerinin tamamı konusunda uzman olan teknik servisiyle, her marka ve modelin batarya sorunlarını en kısa süre içerisinde ve uygun fiyatlarla çözmektedir. HP laptop batarya sorunlarında da yanınızda olan teknik servisimiz, çözüm odaklı çalışarak çok kısa bir süre içerisinde arızanın nedenini bulur ve bütçe dostu esnek çözümlerle laptopunuzu ilk günkü performansıyla kullanmanızı sağlar. Batarya değişimi ya da farklı arızalarda güvenerek laptopunuzu teslim edebileceğiniz firmamız, gün içerisinde sorun giderilmiş olarak laptopunuzu iade etmek için çalışmaktadır.

Teknik servis

HP Anakart tamiri ve değişimi

HP Batarya tamiri ve değişimi

Hp Şarj adaptörleri

HP Laptop Led ve Lcd ekran değişimi

Açıklamalar

Hp Laptop, Notebook ve Bilgisayar servisi
Bilgisayarlarınızdaki tüm sorunlarınızda hızlı arıza tespiti, hazır stok yedek parçalarımızla sorunlar dert olmaktan çıkıyor, sizleri servisimize bekliyoruz.
Yedek parça

Hp Yazıcı grubu tamir ve bakım hizmetleri
Hp, yazıcı, faks, ve fotokopi makinelerinin tamir ve bakımlarını yapmaktatır,Firmamızda hazırda olan yedek parçalarımızla makineleri çok hızlı yapılmaktadır.