Hp Laptop Ekran Değişimi

HP Laptop Led ve Lcd ekran değişimi

Posted by admin | Genel | Cumartesi 28 Aralık 2012 18:44

Bilgisayar teknolojisinin son derece hızlı gelişerek laptoplara dönüşmüş ve laptopların ekranlarında da lcd teknolojisi kullanılmaya başlamıştır. Frekans seviyesi hızlı olmasına rağmen radyasyon seviyesi düşük olan lcd ekranlarda, yanlış kullanıma bağlı ya da dış etkenlerden dolayı birçok farklı sorun görülebilir. Teknik servisiminiz lcd ekran tamiri ve değişimi konusunda sahip olduğu tecrübeyle en kısa süre içerisinde arızayı tespit ederek, bütçe dostu çözümlerle en kısa zamanda lcd ekranınızı tamir etmektedir.

Laptopların lcd ekranlarında sıvı kullanıldığından son derece hassas yapıda çalışan görüntü sistemleridir. Ekran üzerinde oluşan çizgi, çatlak ve kırılmalar, görüntü gelmemesi, ekranda parçalar oluşması, görüntünün siyah beyaz gelmesi, görüntünün gidip gelmesi, görüntünün yanıp sönmesi ve ekranın eski parlaklığını yitirmesi gibi en çok görülen lcd ekran sorunlarını firmamız kısa süre içerisinde bir daha yaşanmamak üzere ortadan kaldırmaktadır. Lcd ekranların parçalarında oluşan kırılmalar tamir işleminde parça değişimini gerektirebilir, ekranın kırılması sonucu elektronik kart arızası oluşmuş olabilir.

Bu tür durumlarda çözüm odaklı çalışan teknik servisimiz size gerekli bilgiyi verdikten sonra mümkün olan en kısa süre içerisinde ve hatta çoğu zaman aynı gün içinde, gerekli tamir işlemini yaparak laptopunuzu sorunsuz bir şekilde size teslim edecektir. Tüm ürünleri test ederek herhangi bir sorun olmadığından emin olan teknik servisimiz, Ankara Hp Laptop Led ve Lcd ekran değişimi konusunda uygun fiyatlı güvenilir çözümlere ulaşmanızı sağlamaktadır.

Hp Servisi Çankaya Hp Balgat Servisi   Hp Öveçler servisi   Hp Dikmen servisi

Teknik servis

Açıklamalar

Hp Laptop, Notebook ve Bilgisayar servisi
Bilgisayarlarınızdaki tüm sorunlarınızda hızlı arıza tespiti, hazır stok yedek parçalarımızla sorunlar dert olmaktan çıkıyor, sizleri servisimize bekliyoruz.
Yedek parça

Hp Yazıcı grubu tamir ve bakım hizmetleri
Hp, yazıcı, faks, ve fotokopi makinelerinin tamir ve bakımlarını yapmaktatır,Firmamızda hazırda olan yedek parçalarımızla makineleri çok hızlı yapılmaktadır.